Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Adı Efsane Ali Akıncı Kimdir? Kaan Sevi İnstagram Twitter Hesabı kaç yaşında?

Reklamlar
Adı Efsane Ali Akıncı Kimdir? Kaan Sevi İnstagram Twitter Hesabı kaç yaşında?

D Yapım imzalı yeni bir dizi daha Kanal D ekranlarına geliyor. Devrim Yalçın‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu Adı Efsane dizisi 28 Ocak yani bu akşam saat 20.00’de izleyicileri ile buluşacak. Güzel bir hikayeye sahip olan dizinin senaryosunu Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu ve Hilal Yıldız kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde ise usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer ve Gökçe Bahadır gibi tanınmış isimler yer alacak.

Reklamlar

Kaan Sevi (Ali) Dizide ki Rolü;
17 yaşında olan Ali’nin en bilinen özelliği de sevdiği insanların ihtiyaçlarını karşılamaktır. Mahallenin iyilik meleğidir. Yıllardır platonik bir aşk yaşayan Ali’nin isteklerinden biri de Mercan’ın aşkını kazanabilmektir. Diğer yandan en yakın arkadaşı olan Sadık için bir aile kurmak ister. Ancak işler sandığı kadar da kolay değildir.

Kaan Sevi (Ali Akıncı) Kimdir;
Genç oyuncu ilk deneyimini bu dizide kazanacak. Adı Efsane dizisinde Ali karakteri ile karşımıza çıkacak olan Kaan Selvi, ortaöğretimini İmzir Amerikan Koleji’nde Radyo ve Televizyon Bölümü’nde tamamladıktan sonra üniversite hayatına İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü ile devam etmiştir. Kaan Sevi aynı zamanda dalış eğitmenliği de yapmıştır.

Reklamlar

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz