Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Adı Efsane Tarık Aksoy Kimdir? Erdal Beşikçioğlu Kaç Yaşında İnstagram

Reklamlar
Adı Efsane Tarık Aksoy Kimdir? Erdal Beşikçioğlu Kaç Yaşında İnstagram

Kanal D de yayınlanacak olan Adı Efsane Dizisi çok yakında sizlerle olacaktır. Erdal Beşikçioğlu, başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacaktır. Amerika’da dokuz sezon yayınlanan dizi, One Tree Hill’in uyarlanması olan Adı Efsane dizisi, yönetmeni ise Devrim Yalçın olacaktır.

Reklamlar

Erdal Beşikçioğlu, 5 Ocak 1970 senesinde Ankara’da doğmuştur. Babası Vakıflar Bankası’nın müdürüydü. Sürekli tayinlerinin çıkması sebebiyle ilkokulu Ankara’da, Liseyi İzmir’de bitirmiştir. Daha sonra Hacettepe Üniversitesinden mezun olan usta oyuncumuz kendisi gibi oyuncu olan Elvin Beşikçioğlu ile evlendi. Derin adlı bir kız çocuğu olan çiftimiz hala evlilikleri Erotik shop için tıklayınız.evam etmektedir. TV dünyasına Tatlı Hayat dizisi ile girmiştir. Kısa sürede beğenileri toplayan oyuncumuz TV dünyasında tanınan sima haline gelmiştir.

Mars Kapıdan Baktırır, Kasırga İnsanları, Körfez Ateşi, Ödünç Hayat, Seni Çok Özledim, Köprü, Barda, Bal, Kurtlar Vadisi Filistin, Behzat Ç, Madende film ve dizilerinde rol almıştır. 48 Antalya Altın Portakal Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu Ödülü, Baykal Saran Tiyatro Ödülü, Antalya Televizyon Ödülleri Drama En İyi Erkek Oyuncu ödüllerini almıştır.

Reklamlar

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz