Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Aşk Ve Mavi Cemal Ölecek mi? Ölüyor mu? Öldü mü? Cüneyt Mete kimdir?

Reklamlar
Aşk Ve Mavi Cemal Ölecek mi? Ölüyor mu? Öldü mü? Cüneyt Mete kimdir?

Aşk ve Mavi’de yayınlanan son bölümünde Cemal kafayı iyi bir halde Fatma’nın evine gider ve eve girmek istediği sırada Ömer eve gelir ve aralarında itiş kakış başlar, Ömer’in attığı sert bir yumruk ile yeren düşen Cemal kafasını betona vurarak kendisinden geçer. Cemal’in ölüp ölmeyeceği haberi büyük merak konusu oldu. İzleyicilere rahatlıkla söyleyebiliriz ki Cemal karakterini diziden ayrılmıyor.

Reklamlar

Atv de beklenen Aşk Ve Mavi dizinde rol alan Cüneyt Mete kimdir? Cüneyt Mete hangi dizilerde rol almıştır? Cemal kimdir? Cemal nasıl bir roldedir?

Cüneyt Mete Atv de beklenen Aşk Ve Mavi dizisinde Cemal karakterindedir. Ali’nin abisi olsada çıkarları için yapmayacağı şey yoktur. Çıkarları doğrultusunda yapmayacağı şey yoktur. Onun için hapis yatan kardeşide olsa, kendisi için tek önemli şey maddiyattır.

Reklamlar

Cüneyt Mete 9 Eylül 1970 de İzmir de dünyaya gelmiştir. Oyunculuğuna 2006 yılında başlayıp bazı dizi ve filmlerde oynamıştır. Unutma Beni adlı dizide oynadığı üstün performanstan dolayı kolayca tanınmıştır. 2007 ve 2008 yılları arasında düzenlenen Sanat Kurumu En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü almıştır.

Mecidiyeköy erotik shop için tıklayınız
Bostancı erotik shop için tıklayınız
Bostancı sex shop için tıklayınız.
Bakırköy sex shop için tıklayınız
Bakırköy erotik shop için tıklayınız

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz