Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Badem Şekeri Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Konusu? Oyuncuları? Nerede Çekiliyor?

Yeni sezon ile birlikte birçok yeni dizi de yaz aylarında TV ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Sezon finalleri yapan dizilerin yerine 2017-2018 yaz sezonu için yayınlanacak olan dizilerden haberler gelmeye başladı. Yeni gelen bir habere göre, Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve başrollerini Güneşin Kızları ve Şahane Damat gibi dizilerden aşikar olduğumuz güzel oyuncu Burcu Özberk ile, Beni Böyle Sev, Kalbim Ege’de Kaldı gibi dizilerde boy gösteren Alper Saldıran‘ın paylaşacağı, ismi ile dikkatleri üzerine toplayan ‘‘Badem Şekeri” isimli dizi…

Reklamlar

Yeni dizi yaz sezonunda Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Henüz haber yeni olduğu için dizi hakkında detaylı bilgiler paylaşılmasa da, güzel bir diziye benzeyen ”Badem Şekeri” izleyicileri yaz aylarında ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. Dizi yeni olduğu için henüz dizinin hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanacağına dair bilgiler mevcut değil. Tahminlerimize göre yeni dizi Fox Tv ekranlarında akşam saat 20.00’de yayınlanmaya başlayacak.

Badem Şekeri Dizisinin Konusu;
Yeni dizi hakkında yapım şirketi tarafından detaylı bilgiler paylaşılmadığı için sizlere dizinin konusu hakkında bilgi veremiyoruz. Dizi hakkında bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Reklamlar

Badem Şekeri Dizisi Nerede Çekiliyor?
Fox Tv ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan yeni dizinin çekimlerine Çanakkale’de başlandı.

Badem Şekeri Dizisi Oyuncuları;

Burcu Özberk Kimdir;
Güzel oyuncu Özberk, 12 Aralık 1989 tarihinde Eskişehir‘de Dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü‘nde tamamlayan başarılı oyuncu ilk TV dizisi deneyimini ”Muhteşem Yüzyıl” dizisinde rol alarak yaşamıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Huricihan Sultan ile izleyicilere kendisini tanıtmayı başaran güzel oyuncu dikkatleri de üzerine toplamıştır. İlerleyen zamanlarda ise ”Güneşin Kızları” isimli diziide Nazlı Yılmaz karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. 1.62 boyunda olan Özberk, 54 kiloda ve Yay burcudur.

Alper Saldıran

Yakışıklı oyuncu Saldıran 16 Eylül 1984 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası ingilizce öğretmeni olan Saldıran, henüz anaokulunda eğitimini görürken piyeslerde oynamıştır. Sonrasında ise ilkokulda devam etmiştir ve ortaokul yıllarında müziğe başlamıştır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Turizm Bölümü’nde okurken 2005 senesinde marmara Üniversitesi’nden ayrılıp Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü‘nde burslu olarak eğitime başlamıştır. Daha önceden reklam filmlerinde de yer alan başarılı oyuncu ilk olarak 2004 senesinde Bir Dilim Aşk dizisinde rol alarak TV dizisi deneyimini yaşamıştır: Sonralarında ise Mavi Kelebekler, Böyle Bitmesin ve Beni Böyle Sev gibi reytingi yüksek dizilerde rol almıştır.

Dizi Setinden Kareler;

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz