Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Bir Deli Sevda Cengiz Kimdir? Erdinç Gülener Twitteri

Yapımcılığını Pastel Film‘in üstlendiği ve çekimleri başlanan yeni dizi Bir Deli Sevda çok yakında Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Başrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Hakan İnan oturuyor. Dram içerikli bir hikayesi olan efsane dizinin senaryosunu ise Esin Gök kaleme alıyor. Başrol oyuncularından Erdinç Gülener, dizide Cengiz karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Reklamlar

Cengiz’in Dizide ki Rolü;
İstanbul’da kenar bir mahallede yaşayan Bahar’ın babasıdır Cengiz. Ancak Bahar, babası Cengiz’i ölmüş bilir ve annesi Nermin’in daha iyi bir yaşam sürmesi için çabalar. Bahar babası Cengiz’in yaşadığını öğrenebilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Erdinç Gülener (Cengiz) Kimdir;
Usta oyuncu 26 Ocak 1971 tarihinde Kocaeli’de Dünyaya gelmiştir. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Bölümü’nde tamamlayan başarılı oyuncu daha önceden birçok dizi, tiyatro ve filmde yer almıştır. Son olarak ise 2016 yılında Kertenkele isimli dizide Komiser Ünsal karakterine can vermiştir.

Reklamlar

Erdinç Gülener Twitter Adresi: twitter.com/erdincgulener

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz