Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Bir Deli Sevda Nermin Kimdir? Esra Kızıldoğan Yeni Dizisi

Yeni sezon ile birlikte Show Tv birçok diziye ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de Pastel Film‘in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı Bir Deli Sevda dizisi. Çekimleri başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Hakan İnan oturuyor. Dram içerikli bir hikayeye sahip olan Bir Deli Sevda dizisinin senaryosunu Esin Gök kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan Esra Kızıldoğan, dizide Nermin karakterine can verecek.

Reklamlar

Nermin’in Dizide ki Rolü;
İstanbul’un kenar mahallesinde yaşayan Bahar’ın annesi Nermin, hastalığı ile mücadele vermektedir. Kızı Bahar ise, annesi Nermin’in daha iyi bir yaşam sürebilmesi için gayret edecektir.

Esra Kızıldoğan (Nermin) Kimdir;
Başarılı oyuncu 1980 tarihinde doğmuştur. Eğitimini 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Kızıldoğan, aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisansını da tamamlamıştır. Daha önceden birkaç dizide rol alan başarılı oyuncu son olarak 2017 yılında Masum isimli dizide Feride karakterine can vermiştir.

Reklamlar

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz