Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Bu Şehir Arkandan Gelecek Pelin Kim? Leyla Lydia Tuğutlu Kaç Yaşında nereli İnstagram?

Reklamlar
Bu Şehir Arkandan Gelecek Pelin Kim? Leyla Lydia Tuğutlu Kaç Yaşında nereli İnstagram?

Show TV’de Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? Leyla Lydia Tuğutlu hangi film ve dizilerde rol almıştır? Pelin kim? Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Pelin nasıl bir role sahiptir?

Reklamlar

Leyla Lydia Tuğutlu,  Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Pelin karakterini canlandıracaktır. Dizi çok yakında Show TV’de ekranlarda olacaktır.

Leyla Lydia Tuğutlu, 29 Ekim 1989 senesinde Almanya’nın Berlin şehrinde doğmuştur. Baba tarafından Türk anne tarafından Alman olan oyuncumuz eğitimini Türkiye’de tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı fakültesini girmiştir. Güzel oyuncumuz piyano, keman ve müzik eğitimleri almıştır. Model olmak isteyen güzel oyuncu Fotomodelliğe başlayıp aynı zamanda mankenlikte yapmaktadır. 3 dil bilen güzel oyuncumuz Türkçe, Almanca ve İngilizce konuşabilmektedir.

Reklamlar

2008 senesinde Mis Turkey güzellik yarışmasında Türkiye birincisi olduktan sonra kariyerine Es-Es dizisiyle oyunculuk hayatına girmiştir. Kirli Beyaz, Karadayı, Kiralık Aşk, Tatlı İntikam, Günce, İçimdeki Ses ve Delibal film ve dizilerinde rol almıştır. Ayrıca KTÜ Medya Ödüllerinde En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu, Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödüllerinde En İyi Gençlik Dizisi Kadın Oyuncu, Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu ödüllerini kazanıp mükemmel bir kariyer sahibi olmuştur.

İnstagram Adresi : www.instagram.com/leylalydia/

Twitter Adresi : https://twitter.com/leyla_lydia

 

 

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz