Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Dayan Yüreğim Selim Kimdir? Brad Berke Bayrak Kaç Yaşında? Nereli?

Fox Tv yeni yıl ile birlikte yeni dizilere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Endemol Shine Türkiye imzalı yeni dizi Dayan Yüreğim, 3 Şubat Cuma akşamı Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Deniz Çelebi Dikilitaş‘ın yönettiği dizinin başrollerini Cansel Elçin ile Ece Uslu paylaşıyor. Drama içerikli bir hikayesi olan dizinin senaryosunu ise Alican Yaraş ile Serap Gazel kaleme alıyor.

Reklamlar

Selim’in Dizide ki Rolü;
Elvan’ın küçük oğlu olan Selim’in tüm hayali futbolcu olmak. Atıf Şanal’ın araba ile Selim’e çarpması sonucu sakat kalan küçük Selim hem hayatından hem de hayallerinden oluyor. Annesi hapse girdikten sonra teyzesi ve hayırsız eniştesinin yanına veriliyor. Selim tam da hayatının baharında bir çocukken kız kardeşi Seray ile yalnız kalıyor. Hayata karşı mücadelesini en sessiz şekilde gerçekleştiren kişi Selim.

Brad Berke Bayrak (Selim) Kimdir;
Başarılı ve küçük oyuncu 19.02.2007 tarihindeİstanbul’da Dünyaya gözlerini açmıştır. Henüz ilkokul eğitimine devam eden ufak oyuncu, ilk deneyimini Aşkın Bedeli isimli dizide canlandırdığı Uğur karakteri ile yaşamıştır.

Reklamlar

Bred Berke Bayrak Kaç Yaşında: 19.02.2007 tarihinde doğan ufak oyuncu henüz 10 yaşındadır.
Bred Berke Bayrak Nereli: Ufak ve başarılı oyuncu İstanbul’da Dünyaya gelmiştir.

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz