Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları? Konusu? Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor?

Fox Tv yeni bir diziye daha kapılarını aralıyor. 25 Film‘in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Sevda Kuşun Kanadında dizisinden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Mürat Ünalmış ile güzelliği ile dikkat çeken Kuzey Güney dizisinde boy göstermiş Tuvana Türkay paylaşıyor. Henüz masaüstü çalışmalarının devam ettiği yeni dizi yakında izleyicileri ile buluşacak. Hatay ilinin Antakya ilçesinde çekimleri başlayan dizinin devamı ise İstanbul’da çekiliyor. Selim Demirdelen ile Berat Özdoğan‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizinin iddialı senaryosunu ise Rahşan Çiğdem yazıyor.

Reklamlar

Deli Gönül Dizisi Konusu?
Murat Ünalmış yeni dizide öğrencileri tarafından çok sevilen, mütevazi ve yardımsever bir edebiyat öğretmenini ”Mehmet” karakteri ile canlandıracak. Her şeyini kaybetmiş bir öğretmen olan edebiyat öğretmeni Mehmet, ilerleyen zamanlarda nasıl bir zorlukla karşılaşacak ya da bunların üstesinden nasıl gelecek? Yeni dizide Tuvana Türkay ise hayalperest, neşeli ama bir o kadar da narin ve kırılgan bir müzik öğretmeni olan ”Fatmanur” karakterine can verecek. Dram içerikli yeni dizide neler olup biteceğini yakında TV ekranlarında hep birlikte göreceğiz.

Deli Gönül Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda Saat Kaçta?
Yeni dram dizisi olan Deli Gönül, çok yakında siz izleyicilerine ‘merhaba’ demeye hazırlanıyor. Yeni yaz sezonuna iddialı girişler yapan yeni dizilere bir yenisi daha eklendi! Dizi setinden gelen haberlere göre 4 Temmuz Salı akşamı Fox Tv ekranlarında başlayacak olan dizinin henüz hangi saatte yayınlanacağına dair net bir bilgi mevcut değil ancak tahminlerimize göre akşam 20.00’de yayınlanacak.

Reklamlar

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları?

Murat Ünalmış (Mehmet Kadir Ölçek)
Yakışıklılığı ile dikkat çeken başarılı oyuncu 23 Nisan 1981 senesinde Kayseri’de dünyaya gözlerini açmıştır. 2012 senesinde oyuncu olan Birce Akalay ile dünya evine giren deneyimli oyuncu daha önceden Fenerbahçe Spor Kulübü’nde basketbol oynamıştır. Üniversite eğitimini ise Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Ünalmış, ”Güneşi Gördüm” dizisinde rol alarak izleyicilere kendisini tanıtmayı başarmıştır. Ünalmış, ”Kurşun Yarası”, ”Yer Gök Aşk” ve ”Babalar ve Evlatları” gibi dizilerde boy göstermiştir.

Tuvana Türkay (Fatmanur Güzel)
Güzel oyuncu 3 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’un Üsküdar semtinde dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Bulgaristan göçmeni olan Türkay, üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nde tamamladıktan sonra oyunculuk kariyerine başlamıştır. ”Kara Para Aşk” dizisibnde Bahar Çınar karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan güzel oyuncu ”Yer Gök Aşk”, ”’Ayrılık” ve ”Oyunbozan” gibi dizilerde de boy göstermeye devam etmiştir. Güzel oyuncunun fiziksel özelliklerini merak edenler için; boyu 1.75, kilosu 54’tür.

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz