Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 19 Ocak 2018

Diriliş Ertuğrul Komutan Ares Kimdir? Yeni Oyuncu Cemal Hünal Kimdir?

Trt 1 ekranlarının sevilen ve reytingleri alt üst eden ”Diriliş Ertuğrul” dizisine başarılı oyuncu Cemal Hünal dahil oldu. Hünal ”Diriliş Ertuğrul” dizisinde Komutan Ares karakterine can verecek. Yeni oyuncu sezon finali fragmanında yer alırken, Diriliş Ertuğrul dizisinin sezon finalinda ise ekranlarda boy gösterecek.  Diriliş Ertuğrul dizisinin sezon finali  14 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.45’te Trt 1 ekranlarında. Cemal Hünal’in biyografisi yazımızın devamında…

Reklamlar

Eyyübiler sınırlara kadar gelmesi, devletin bekası için bir tehdit unsurudur. Bir yandan Moğollar diğer yandan ise Haçlılar devletin içlerine sızmışlardır. Harp için mücadele veren tüm Osmanlı Devleti ne yapacağını planlar. Eyyübiler belası Osmanlı Devleti’ne büyük bela gibi görünse de dizinin sezon finalinde ki planlar büyüktür. Doğu sınırından gelen Moğollar’a karşı mücadele planları işe yarayacak mı? Eyyübiler’in saldırısına karşı Osmanlı Devlet’i ne düşünüyor? Tüm bu soruların net cevabını sezon finalinde hep beraber göreceğiz.

Cemal Hünal (Komutan Ares) Kimdir;
Usta oyuncu Hünal 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul Maçka Teşvikiye‘de Dünyaya gözlerini açmıştır. Kerem adında bir erkek kardeşi vardır ve babası ise eski sanayicilerden Atilla Hünal’dır. Annesinin ismi ise Vicki Hünal’dır. Lise eğitimini Saint Benoit Fransız Lisesi’nde okurken usta oyuncunun lise yıllarında ki disiplin sorunu nedeni ile henüz 17 yaşlarındayken Gordonstoun International Summer School isminde ki okula nakledildi. İlerleyen zamanlarda Los Angeles Ucla Extension, Santa Monica Collage ve London Film School gibi eğitim yerlerinde tiyatro ile sinema eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine eğitimlerini yurt dışında tamamlayan yakışıklı oyuncu Hünal, Amerika’da farklı farklı kısa filmlerde rol almaya başlamıştır. Üniversite hayatında mutfak işlerine bakan Hünal, oyunculuğun dışında aşçılık ve barmenlik gibi işlere de katılmıştır. İlk olarak 2007 senesinde ”Ulak” isimli sinema filmi ile oyunculuk kariyerine adımını atan Hünal, 2008 senesinde çekilen ”Issız Adam” filminde başrol oynayarak kendisini tanıtmayı başarmıştır. Daha sonrasında ise 2009 yıllarında Antakya’da çekilen ”Asi” isimli dizide rol almaya başlamıştır. Hünal, ”Adanalı”, ”Kış Masalı”, ”Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam” ve ”Ayaz” gibi dizilerde boy göstermiştir. Son olarak ise 2013 senesinde ”Mahmut ile Meryem” filminde rol almıştır.

Reklamlar

Diriliş Ertuğrul 91. Bölüm Sezon Finali Fragmanı:

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz