Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Gece Hattı Sunucusu Zeliha Saraç Kimdir? Zeliha Saraç Twitteri

Show Tv ekranlarında yeni bir haber programı yakında izleyicileri ile buluşacak. Uzman muhabir kadrosu ve Show Haber’in deneyimli kadrosu ile Gece gündüz olan her haberi siz izleyicilere aktarmaya hazırlanan ”Gece Hattı” programını güzel sunucu Zeliha Saraç sunuyor.

Reklamlar

Gece bitmeyince gün bitmez ve gecenin ne kadar süreceğini kimse tahmin edemez. Gözden kaçan, ”E pes artık” dedirten, sizleri şaşkına çeviren haberleri ve güne damgasını vuran güncel haberleri ”Gece Hattı” isimli haber programında bulabileceksiniz. Yakında Show Tv ekranlarında başlayacak olan yeni programın sunucusu Zeliha Saraç’ı tanıyalım;

Zeliha Saraç Kimdir? Biyografisi?
Güzel sunucu Üniversite eğitimini 1998 senesinde İstanbul Üniversite İktisat Fakültesi‘nde tamamlayan başarılı sunucu 2014 senesinde ise Nişantaşı Üniversitesi‘nde Lisansüstü eğitimini tamamlamıştır. İş kariyerine 1996 senesinden bu yana ülkemizin saygın ekonomi kuruluşlarında yer alarak devam eden Saraç, yıllar boyunca çeşitli görevler üstlenmiştir. Kariyeri boyunca edindiği tecrübe ve bilgileri medya alanına yansıtmaya karar veren başarılı oyuncu, ilk olarak CNB’de çalışmaya başladı ve ilerleyen zamanlarda ise sırasıyla TV8, 24TV, KanalTürk, 6NEWS ve TRTTürk kanallarında başarılı programlarda görev almıştır. Başarısı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan Saraç, 24 TV ekranlarında ‘Analiz Sentez’ ve ‘Kahve Molası’ gibi tartışma programlarında da sunuculuk yapmıştır.

Reklamlar

Zeliha Saraç Twitter Adresi: www.twitter.com/zelihasrc

Gece Hattı Haber Programı’nın Tanıtım Filmi;

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz