Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Geçit Dizisi Konusu ve Oyuncuları? Oyuncu Kadrosu

Reklamlar
Geçit Dizisi Konusu ve Oyuncuları? Oyuncu Kadrosu

Türkiye’den bir ilk daha! İlk defa bir dizi yapım şirketinden Bilim-Kurgu dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni yapım şirketlerinden olan BOOM Yapım imzalı ”Geçit” dizisi, izleyicilere yeni bir aksiyon ve macera yaşatmaya hazırlanıyor. Henüz çekimleri devam eden dizi, tahminlerimize göre yaz sezonunda TV ekranlarında ki yerini alacak.

Reklamlar

Geçit Dizisi Konusu?
Yaratıcı bir yapım olan ”Geçit” dizisi, normal dizilere istinaden, Dünya’da ki dizilere karşı bir rakip! Hazan Turaçtemur’un yapımcılığını üstlendiği yeni dizide, 2017 ile 2117 yılları arasında yaşanılan macera ve aksiyonları siz izleyicilere aktaracak. Ölümsüzlük peşinde olan ”Tarkinalar” isimli bir grubun, yönettiği altında ki geleceğe ve bir gencin ikiz kardeşini bulabilmek uğruna neler yapabileceğini konu alan dizinin 20 dakikalık ilk bölümü çekildi. Farklı konusu ve efektleri ile izleyicileri büyüleyecek olan dizinin konusu hakkında bilgiler şimdilik bu kadar. Dizi hakkında daha çok haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Geçit Dizisi Oyuncuları?
Yeni Bilim-Kurgu dizisi olan ”Geçit” isimli dizinin masaüstü çalışmaları devam ederken, dizide rol alacak oyuncular henüz netlik kazanmadı. Farklı senaryosu ve efektlerle TV ekranlarında yayınlanacak olan dizide, tahminlerimize göre ünlü isimler yer alacak. Dizinin haberi yeni olduğu için henüz detaylı bilgiler paylaşılmadı. Gizem dolu senaryosunu oynayacak oyuncular belli olduktan sonra sizlerle paylaşacağız.

Reklamlar

Yeni diziden, mükemmel efektlerle dolu birkaç kareyi sizlerle paylaşalım;

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz