Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Geçit Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Gün? Saat Kaçta?

Yeni gelen habere göre, Türkler artık ilk defa bilim-kurgu dizisine de dahil olmaya başladı. Dünyada reytingleri alt üst eden ve izlenme rekorları kıran bilim-kurgu dizilerine Türklerden de bir rakip geliyor.

Reklamlar

Yeni yapım şirketlerinden biri olan BOOM Yapım imzalı ”Geçit” isimli dizi 2017 ile 2117 yılları arasında geçen yılları ve maceraları konu alacak. Yaratıcı ve iddialı yapımı ile dikkatleri üzerine toplayan yeni dizinin Türkiye’de ki reytingi nasıl olacak? Henüz çalışmaları başlayan dizinin tahminlerimize göre 2017-2018 yeni yaz sezonunda ya da 2018 yılında gösterime gireceği tahmin ediliyor. Dizinin 20 dakikalık ilk bölümü çekilmiş durumda.

”Geçit” Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda ve Saat Kaçta?
Yeni gelen habere göre ”Geçit” isimli dizi, Türkiye’ye ait ilk bilim-kurgu dizisi olacak. Dünyada ki diğer yapım şirketlerine Türkiye’den bir rakip firma BOOM Yapım geliyor… Çalışmaları devam eden dizi hakkında henüz detaylı bilgiler paylaşılmadı. Dizinin hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanacağına dair bilgiler mevcut değil. Yeni dizinin çalışmaları devam ederken, hangi kanalda yayınlanacağına dair bilgiler paylaşılmadı. Dizi hakkında detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Reklamlar

Dizi setinden gelen görüntüler sizleri şaşırtabilir. Bilim-Kurgu dizisi olan ”Geçit” dizisinden kareler… (İlk başta ki fotoğraf, 100 yıl sonra buzul çağa girmiş olan İstanbul görüntüsüdür.)

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz