Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Savaşçı Nihat Kimdir? Gerçek İsmi Nedir? Yeni Oyuncu

Reklamlar
Savaşçı Nihat Kimdir? Gerçek İsmi Nedir? Yeni Oyuncu

Reytingleri alt üst eden ve Türkiye’nin milli gururunu izleyicilerine yansıtan ”Savaşçı” dizisinde her hafta aksiyon dolu dakikalar yaşanıyor. Yeni yayınlanacak olan yeni bölümde izleyici karşısına çıkacak olan ”Nihat” karakteri, Aslı’yı dehşete düşürüyor. Aslı’ya söylediklerinden dolayı şoka giren Aslı ne yapacak?

Reklamlar

Henüz gerçek ismini öğrenemediğimiz oyuncu, Savaşçı dizisinde, Aslı’ya karşı bağırarak açıklamalarda bulunuyor. Devlete karşı düşman olan Nihat, ”Yarın Aslı hanım yarın, şu gördüğün yüzü azılı bir terörist olarak bütün ekranlarda göreceksin. Hem de başına ödül konmuş olarak. İyi para edeceğim, neden biliyor musun? Çünkü o paradan çok daha fazlasını ederim. Çünkü Aslı Hanım, şu karşında duran adam otobüsü bombalayıp 12 askeri öldüren adam. Asker uğurlamasında otogar baskınını yapan adam. Bu adam Aslı Hanım, Türkiye’de, Suriye’de, Irak’ta hatta Avrupa’da bir sürü silahlı eylemin faili olarak aranan adam. Karşında ki adam Aslı Hanım, bir devlet düşmanı.” sözlerini sarf ettikten sonra Aslı ağlar ve Nihat’a karşı ”Defol git evimden” der.

Savaşçı Nihat Kimdir?
Diziye yeni dahil olan oyuncu ”Nihat” karakteri olarak tüm Dünyanın aranan ve eylemlere karışmış olan teröristtir. Aslı’ya karşı sarf ettiği sözler ise Aslı’yı dehşete düşürür.

Reklamlar

Savaşçı Dizisi 9. Bölüm 2. Fragman:

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz