Dizi Oyuncuları sitesine hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Yeni Gelin Müsellim Kimdir? Burçin Bildik Yeni Dizisi

Reklamlar
Yeni Gelin Müsellim Kimdir? Burçin Bildik Yeni Dizisi

Süreç Film‘in yapımcılığını üstlendiği Yeni Gelin dizisi çok yakında Show Tv ekranlarında gösterime girecek. Senaristliğini ve yönetmenliğini Ersoy Güler‘in üstlendiği dizinin başrollerini Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Sema Keçik ve Zeynep Kankonde gibi deneyimli isimler paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan Burçin Bildik dizide Müsellim karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Reklamlar

Müsellim’in Dizide ki Rolü;
Delilik ile dahilik arasında kalmış birisi Müsellim. Kalender Bozok’un kardeşi ve bekardır. Kimileri ona alim dese de kimisi deli der. Konağın içinde neredeyse laboratuvara çevirdiği ve kendi halinde Müsellimhane dediği yerde yaşar. Her ne kadar kendi dünyasında yaşamaya çalışsa da her olayın içine dahil olur.

Burçin Bildik (Müsellim) Kimdir;
Deneyimli oyuncu 18 Mart 1968 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Daha önceden reklam oyunculuğu yapan Bildik, eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Halkoyunları Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha önceden dizide rol almayan deneyimli oyuncu kendisi Sağ Salim filminde Salim karakterine can vererek tanıtmayı başarmıştır.

Reklamlar

Etiketler:

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz